
Andrzej Guła
Rafał Guz
PAP Archiwum
- Nowy model rozliczeń uderzy głównie w uboższe gospodarstwa domowe, które ze względu na brak dostatecznych funduszy odkładały decyzję o inwestycji w przydomową fotowoltaikę na przyszłość - mówi Andrzej Guła, lider Polskiego Alarmu Smogowego, Instytut Ekonomii Środowiska.
Wiceminister klimatu Ireneusz Zyska na naszych łamach zapowiedział zastąpienie modelu opustowego – sprzedażowym od przyszłego roku, być może już od stycznia. Jak ocenia pan te plany?
Pozostało
96%
treści
Ten artykuł przeczytasz w ramach płatnego dostępu
Nie masz konta? Zarejestruj się
-37256087.png)
-37256079.png)

