Zwiń

Nie masz konta? Zarejestruj się

Do kolejnej zimy sytuacja energetyczna może się nie uspokoić [WYWIAD]

Grzegorz Osiecki Tomasz Żółciak
Ten tekst przeczytasz w 7 minut
Gaz
Shutterstock

- Bez naszej interwencji podwyżki byłyby rzędu kilkuset procent. Dzięki niej będą znacząco mniejsze - mówi Anna Łukaszewska-Trzeciakowska, wiceminister klimatu i środowiska.

Mimo szykowanego przez rząd pakietu gazowego, odbiorcy i tak muszą się liczyć z podwyżkami. Nie dało się tego uniknąć?